26 Nisan 2007

3 Haftalık Ayrılık

Yine yolculuk göründü bana.Yarın(27Nisan) akşam saatlerinde Güney Kore'ye uçacağım.Teslim edilen projemizin ardından müşteriye verilecek eğitimler kapsamında gideceğim bu dönemde Deniz'den 3 hafta kadar ayrı kalacağım(Neyseki bu sefer kısa sürecek).Bir aksilik çıkmaz ise de 19 Mayıs'ta döneceğim ve hayatımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz.

Beni asıl heyecanlandıran ise dönüşte yapmamız gereken işlerimiz.İlk olarak evimizi değiştirmemiz gerekiyor(Kiralık ev arama durumu).İkinci olarak Deniz ile alt yapı çalışmalarını yaptığımız fakat hala hayata geçiremediğimiz projemiz OYDA(Oyun Yapımı Doküman Arşivi).Üçüncü olarak yine Deniz ile üzerinde çalıştığımız bir Demo projemiz var.Ona kaldığımız yerden devam edeceğiz.Yarım kalan Particle Editor'ü de yeniden ele almak gerekecek.Anlayacağınız dönüşte eğlenceli işler beni bekliyor.

4 yorum:

okaratas dedi ki...

Bloglarda dolaşırken bu blog sayfasını bulunca bir yerden gözüm ısırıyor dedim.. yolun açık olsun Neslihan, başarılar.. ~okaratas

Reost dedi ki...

çizbakalim sitesinde cok keyifli dakikalar geçirdim hatta annemle birlikte oynuyoruz :D
Anneminin bana soyledi söz ( bilgisayar basındaki ilk yararlı işin bu olsa gerek )
asLında web tasarımı ile ilgileniorum ama gelde anLat yararLı birsey olduguna =)

arkadas ortamında bile makara yapmamıza neden oldunuz =) onumuzden araba gecerken taaa buji sine jant ına kadar sayılır mı :D olmaz demeyin gelip görmeniz lazım .. ( ben ciddiyim bu konuda )

son olarak size we sitenize basarılar diliorum ben üzerime düşeni yaptım butun arklarımla paylaştım hep beraber oynuoruz =)

cvp yazarsanızda m.olurum =)

neslihan dedi ki...

Çizbakalımın böyle geniş bir kitleye ulaşmış olması ve sevilmesi bizim açımızdan sevindirici bir olay.

Size de çalışmalarınızda başarılar dilerim.

deniz dedi ki...

ÇizBakalım projesine başlarken öncelikle kendimizin zevkle oynayabileceği bir oyun oluşturmaya amaçlıyorduk, şimdi sizin gibi pekçok oyuncumuzdan gelen böyle güzel geri bildirimleri gördükçe gerçekten iyi bir iş ortaya çıkardığımızı anlayabiliyorum. Desteğiniz için çok teşekkürler. :)