14 Ekim 2006

Hoşgeldim Ankara

Evet, sonunda Türkiye 'ye geldim.. Aslında yeni bir olay değil bu. Eylül ayının 25 inde uçağa binip kore den yurda kesin dönüş yaptım. Busan da neslihan ile geçirdiğim 1 ay çok ama çok eğlenceliydi. Zaten 2 hafta kalırım diye gitmiştim, baktım ortam rahat, yemekler güzel ;) .. 2 hafta daha uzattım. Ama artık Ankara 'da bazı işleri toparlamak gerektiği için biyerde zorunlu bir dönüş oldu bu. Nesliciğimi Kore ellerinde bıraktım, Ankara 'da evimizde çalışmalarıma son sürat devam ediyorum.

Günlük plan basit: Bolca çalışılacak, neslihan ile msn den görüntülü sohbet yapılacak, can sıkıntısı anlarında gitar çalınacak.. Bu arada resimde benim gitarı görmektesiniz. Elektro gitar olarak ilk göz ağrım, canım nesliciimin bu doğumgünümde bana hediyesi.. Daha iyi bir fotoğraf koymak isterdim, ama elimde görüntü alabileceğim tek araç olarak web cam bulunuyor, eh buna da şükür..

Projeye gelirsek; şimdilik gizli tutmakta yarar var. Çok oyunculu online bir proje olduğunu belirtiyim. Yani anlıyacağınız freelance olarak evden oyun geliştiriyorum. Yıllardır hayalini kurduğum bir yolda ilerlemek için atılan ilk adımlar. Herşey yolunda, yaşamaya devam...

Son olarak eklemeden geçmek istemiyorum. Pinhani: İnandığın Masallar. Eğer henüz dinlemediyseniz mutlaka biryerlerden alıp dinleyin. Pişman olmayacaksınız.

Bu fotoğraf ise 21 Nisan 2006 gecesinde evde çekilmiş. Neslihancığım doğum günümde bana çok büyük bir sürpriz yapıp gitarı evimizde hediye etmişti. Fotoğraf hediyeyi alışımın hemen sonrasında çekildi. Yüzümdeki şaşkınlık ve mutluluk karışımı ebleh ifade de bu doğum günümün hayatımdaki en özel doğum günlerinden biri olduğunu belgeliyor. Evet, saçlar kısa. Eee askerim daha o zamanlar :)

Hiç yorum yok: